Hakkımızda

nostaljitv dünya çapında birçok örneği bulunan yazarlık sistemlerine nazaran biraz daha farklı bir yapıya sahiptir. Web siteleri üzerinden para kazanma hedefi güden firmalarca açılmış yaz-kazan sistemlerinde, daha çok güncel konularla ilgili kişisel fikirlerin yer aldığı yazılar yayımlanmaktadır. Bu yabancı yaz kazan sitelerinde yazı puanlama sistemi yerine, yazıların çektiği okuyucu sayısına göre değerlendirme yapılmaktadır. Yabancı sitelerce kullanılan yaz kazan sistemlerinde yazarların kazancı daha az olmaktadır.
nostaljitv olarak temel amacımız internette dolaşırken sürekli karşınıza çıkan, araştırmalarınızda size yalnızca zaman kaybettiren kopya içeriklere ve kişisel görüşlere dur diyen bir bilgi platformunu oluşturmaktır. Bilgi içermeyen, okuduğunuzda ya anlamadığınız ya da size hiçbir şey katamayan kişisel yazılar nedeniyle herhangi bir konuda yapılan araştırmalarda çok ciddi bir vakit kaybı söz konusu olmaktadır.
nostaljitv projesi hayata geçerken “en doğrusu, en özgün ve en yalın haliyle burada” sloganı ile yola çıkmıştır. Çekirdek editör kadrosu ile internette güven duyulan bilgi kaynakları arasında yerini almak üzere alt yapı hazırlıkları tamamlanmıştır. Tüm bu çalışmalar ise herkesin uzman olduğu bir alan olduğu düşünülerek yaz kazan sistemi ile birleştirilmiştir. Böylelikle en doğru ve en güvenilir kaynaklardan gelecek bilgiler, geçerli kaynaklarda verilen bilgilere göre kontrol edildikten sonra araştıran ve öğrenmek isteyen internet kullanıcılarına sunulacaktır.
nostaljitv ’yi bir bilgi deposuna dönüştüren etkenlerden en önemlisi de son yıllarda öğrencilere verilen araştırma ödevleridir. nostaljitv olarak bizlerin ve ülkemizin istikbali olan genç beyinlere en doğru ve en anlaşılır bilgiyi sunabilmenin gururunu bizlerle paylaşan editör kadromuz ve yazarlarımızla Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir online bilgi deposu olmayı hedefliyoruz.

Son Yorumlar

    Arşivler